Komposition färglitografi
2012-01-30
118624
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Komposition, färglitografi, numrerad, otydligt signerad, 60x81 cm