Roland Svensson litografier
2012-01-29
118595
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003) (2 st): Tristan da Cunha, signerade Roland S, HC CCXXXVII/CCC, färglitografi, 27x43 cm vardera