Olle Bonnier litografier
2012-01-29
118594
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BONNIER, Olle (född 1925): 2 st, Kompositioner, signerade och daterade -59, EA samt 3/30, färglitografier, 55x76 cm vardera
Gulnader, tejpmärken, hanteringsveck