Per Adalbert färglitografi
2012-01-27
118531
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ADALBERT, Per (f.1953): Soluppgång över Lidingö, signerad Adalbert,1/245, färglitografi, bladstorlek 54x75 cm