Stig Jonzon olja Persnäs Öland
2012-01-29
118518
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JONZON, Stig (1913-87): Strand med sjöbodar, Persnäs Öland, signerad Stig Jonzon 1961, olja på pannå, 34x68 cm