Thea Ekström tuschlavering
2012-01-27
118497
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EKSTRÖM, Thea (1920-1988): Komposition, signerad och daterad Ekström -63, tuschlavering, 24,5x32 cm
Med dedikation