Ulf Gripenholm färglitografi
2012-01-27
118496
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GRIPENHOLM, Ulf (född 1943): Figurkomposition, signerad Ulf Gripenholm, 103/150, färglitografi, 38x44 cm
Smärre ytskada