Hägg akvarell

Hägg akvarell
Hägg akvarell
Hägg akvarell
Hägg akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, "Svenska Korvetten Norrköping i Nordsjön", akvarell, signerad och daterad A. Hägg 1951, 25x20,5 cm

118421

2012-02-26