Byrå 1800-tal
2012-01-26
118399
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, 4-lådig, 1800-tal, fanerad alm, höjd 92, 47x114 cm, nyckel finns