Hanna Pauli akvarell
2012-01-27
118202
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PAULI, Hanna (1864-1940): Människor och byggnader - Nordafrika, signerad Hanna Pauli, akvarell, 25x17 cm
Proveniens: Auktion Pauli 1942 (stämpel på bakstycket)