Matskedar gafflar teskedar i silver
2012-01-26
118179
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
MATSKEDAR, 5 st., GAFFLAR 2+2 st., TESKEDAR, 2 st., silver, modell engelsk snäck, vikt ca 585 g
Slitage, skador