Roland Svensson färglitografi
2012-01-25
118142
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Möte på isen", signerad Roland S, 76/360, färglitografi, 32x49 cm, ur portföljen "Den gamla ångbåten"