Peter Dahl färglitografi
2012-01-27
118120
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Sent om natten, signerad Peter Dahl -80, 46/250, färglitografi, 56x42 cm, oramad