Peter Dahl färglitografi
2012-01-27
118114
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Eftermiddag i det gröna, signerad Peter Dahl -80, 46/250, färglitografi, 56x42 cm, oramad