Joakim Allgulander litografi
2012-01-24
118101
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALLGULANDER, Joakim (född 1965): "Moonwalkers", signerad och numrerad Joakim Allgulander, 146/240, färglitografi, 42x60 cm