Bägare i silver
2012-01-25
118053
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BÄGARE, silver, Stockholm 1800-tal, invändigt med förgyllning, höjd 7,5 cm, vikt ca 107 g
Livet med namngravyr, botten med kantskador