Manuel Ros serigrafier
2012-01-24
118034
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROS, Manuel (född 1965): (4, i mapp) "Extensiones II", monogramsignerade och numrerade 14/250, serigrafier, 21x29 cm vardera