Bengt Lindström färglitografi
2012-01-24
118023
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 90/150, färglitografi, 55x76 cm