Andreas Lundberg litografi
2012-01-24
118006
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LUNDBERG, Andreas (samtida): Landskapsmotiv, monogramsignerad AL, litografi på aluminiummontering, 41x30 cm
Smärre kantnötning