Roj Friberg litografi
2012-01-24
117971
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FRIBERG, Roj (född 1934): Bergsvägg, monogramsignerad och daterad R f -74, 157/200, litografi, 45x45 cm