Gueridon sannolikt 1700-tal
2012-01-24
117938
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GUERIDON, sannolikt 1700-tal, delvis rotfanerad, höjd 97 cm
Kompletterad, smärre skador