Klubbat för:
28 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SYBORD, sengustavianskt stockholmsarbete i Lars Qvarnbergs art, fanerat med mahogny, skivan med dekor av snäcka, höjd 77, 59x41
smärre lagningar, blekt, nyckel finns
117911
2012-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här