Severin Nilsson oljemålning
2012-01-23
117903
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
NILSSON, Severin (1846-1918): Gårdsplan med häst och vagn, signerad Severin Nilsson, olja på duk, 40x62 cm