Jan Naliwajko litografi
2012-01-23
117798
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NALIWAJKO, Jan (född 1939): Ängel, litografi, signerad, 76/360, 71x60 cm