K.G Nilson litografi
2012-01-23
117795
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
NILSON K.G (född 1942): Valv, signerad och daterad K-G Nilson 1997, 15/295, litografi, 30x30 cm