Lasse Åberg färglitografi
2012-01-22
117785
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ÅBERG, Lasse (född 1940): Dalmatiner, signerad, ea, färglitografi, 52x66 cm