Bordslampa empirestil
2012-01-22
117782
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1800-tal, empirestil, i förgylld och patinerad brons, höjd 50 cm