Blandteknik 1900-tal
2012-01-22
117763
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Cirkusmiljö, signerad och daterad -51, blandteknik, 67x96 cm
Skadad ram, glas saknas