Gunnar Brusewitz tuschteckning
2012-01-21
117692
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BRUSEWITZ, Gunnar (1924-2004): Koltrastar, signerad och daterad Brusewitz, -61, tusch, 15,5x25 cm