Waldemar Sjölander oljemålning
2012-01-21
117687
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SJÖLANDER, Waldemar (1906-1988): En el esAudio 1965, signerad, olja på duk 60x41 cm