Bertil Wahlberg oljemålning
2012-01-21
117594
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
WAHLBERG, Bertil (1923-80): "Ideligen", signerad Wahlberg, olja på pannå, 80x58 cm
Smärre pannåskador