Sigrid Löfgren oljemålning
2012-01-20
117537
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LÖFGREN, Sigrid (1800-tal): Damporträtt, signerad Sigrid Löfgren 1885, olja på duk, 45x37 cm
Dubblerad