Roland Svensson färglitografi
2012-01-20
117534
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Skärgårdsvinter", signerad Roland S, 214/360, färglitografi, 42x58 cm