Roland Svensson färglitografi
2012-01-20
117533
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Islossning i storkärgår´n, signerad Roland S, 227/285 färglitografi, 38x50 cm