Oljemålning gatumotiv
2012-01-20
117488
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, italiensk gatubild, olja på duk, otydligt signerad, 49x70 cm