Gustave Singier litografi
2012-01-20
117485
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SINGIER, Gustave (1909-1984): Komposition, signerad Singier, E.A., färglitografi, 46x68 cm