Oljemålning landskap
2012-01-20
117476
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Landskap, signerad M. P. Holm, olja på duk, 33x25 cm