Skulptur trä Kina
2012-01-25
117405
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
GUANYIN, trä, Kina, 18/1900-tal, skulpterad och bemålad, höjd 170 cm
Torrsprickor, skador och färgbortfall