Jaktmotiv oljemålning
2012-01-20
117394
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Jaktmotiv med skenande häst, otydligt signerad, olja på duk, 51x92 cm
Skador, lagningar, färgbortfall