John Ivar Berg oljemålning
2012-01-20
117365
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BERG, John Ivar (1916-2003): "Monte Machia 2", monogramsignerad och daterad JIB -75 samt a tergo, olja på duk, 70x96 cm