John Ivar Berg oljemålning
2012-01-19
117363
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BERG, John Ivar (1916-2003): "Rymderuption", monogramsignerad och daterad JIB -96 samt a tergo John I Berg a tergo 96, olja på duk, 68x80 cm