Sven Lidberg färglitografi
2012-01-20
117350
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LIDBERG, Sven (1944-2009): Motiv från Söder, signerad Sven Lidberg, färglitografi, numrerad 178/250, 59,5x48,5 cm