Sven Lidberg färglitografi
2012-01-19
117344
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LIDBERG, Sven (1944-2009): Par i eka, ea, signerad Sven Lidberg, färglitografi, bladstorlek 34x28 cm