E Aschenbach olja
2012-01-19
117298
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ASCHENBACH, E. (omkring 1900): Insjölandskap med fiskare, signerad E. Aschenbach, olja på duk, 59x99 cm