Oljemålning på koppar
2012-01-19
117295
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Spelmän, olja på på koppar, 19,5x16 cm