Edgar Wallin oljemålning
2012-01-18
117201
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
WALLIN, Edgar (1892-1963): Utsikt mot Kastellholmen med fullfriggare, signerad och daterad Edgar Wallin 1941, olja på pannå, 34x48 cm