Pokal snusdosa silver
2012-01-18
117199
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
POKAL, England, SNUSDOSA, silver, invändigt förgylld, pokalens höjd 11 cm, total vikt ca 325 g
Bucklor