Carl Skånberg oljemålning
2012-01-18
117193
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SKÅNBERG, Carl (1850-1883): Fiskebåtar på strand, signerad C. Skånberg, olja på duk, 37x57 cm
Dukskador