Sven Erixson färglitografi Sverres leksaksbil
2012-01-18
117165
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): "Sverres leksaksbil", signerad Sven Erixon -47, 30/250, färgliografi, 34x48 cm