Max Papart färgetsning på carborundom
2012-01-18
117152
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PAPART, Max (Frankrike 1911-1994): Komposition, signerad Max Papart, 60/99, färgetsning på carborundum med collage, 67x49,5 cm